Kancelaria Odszkodowawcza Poena

Gwarancja najwyższego odszkodowania

Kim jesteśmy

POENA to zespół wykwalifikowanych fachowców – prawników, rzeczoznawców i byłych likwidatorów szkód, z wieloletnim doświadczeniem w branży prawnej. Marka, założona przez prawnika oraz specjalistę z branży ubezpieczeniowej, jest zwieńczeniem wspólnego pomysłu, powstałego w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na skuteczne dochodzenie odszkodowań.

POENA powstała z przekształcenia kancelarii prawnej w kancelarię odszkodowawczą jako naturalna kontynuacja naszej działalności prawnej. Gwarantem wysokiej jakości naszych usług jest wiedza, pasja i wspólne, ponad 30-letnie doświadczenie w branży odszkodowań.

Historia powstania firmy

Kilka lat temu, w kręgu znajomych prowadziliśmy dyskusje na temat wysokich składek ubezpieczeniowych. W trakcie rozmowy doszliśmy do wniosku, że każdy z nas (osobiście, w kręgu rodziny lub znajomych) zna kogoś, kto doświadczył wypadku losowego, objętego polisą ubezpieczeniową. Okazało się, że praktycznie w każdym przypadku wypłacone odszkodowanie nie wystarczało na pokrycie naprawy samochodu lub kosztów leczenia. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się tym kwestiom pod względem prawnym. Ku naszemu zdziwieniu okazało się, że jest to praktyka powszechnie stosowana przez większość towarzystw ubezpieczeniowych. Po długich dyskusjach, dotyczących skutecznych sposobów dochodzenia należności, postanowiliśmy przekuć wnioski w działanie.

Misja firmy – dochodzenie odszkodowań

Misją naszej kancelarii jest skuteczne przeciwstawianie się wyzyskiwaniu poszkodowanych i rażącemu, powszechnemu zaniżaniu wysokości odszkodowań. Nasz główny cel to fachowe doradztwo i niesienie pomocy prawnej osobom poszkodowanym, które zostały oszukane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe (zaniżanie, opóźnianie bądź nieuzasadniona odmowa wypłaty odszkodowań).

Specjalizujemy się w walce z dużymi korporacjami ubezpieczeniowymi. Nasza skuteczność to blisko 91% wygranych spraw o dochodzenie odszkodowań. Dbamy o to, by nasze działania skupiały się na trzech podstawowych kwestiach: minimum formalności dla poszkodowanego, maksimum zaangażowania kancelarii i stuprocentowe zadowolenie klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie standardów działania, które dziś umożliwiają naszym klientom uzyskiwanie należnych im pieniędzy bez finansowego ryzyka lub ponoszenia kosztów procesu.

W taki sposób nasza pasja przerodziła się w firmę, która skutecznie walczy o GODNE odszkodowania dla naszych klientów. Potrzebujesz fachowej pomocy? Walczysz o sprawiedliwe odszkodowanie? Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!